Ogłoszenia parafialne Niedziela – XIX Zwykła 8.08.2021 r.

  07 sierpnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XIX Zwykła 8.08.2021 r.

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Murias, Rogowski, Buda, Hadała, Wróbel, Wróbel, Wróbel
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  3. W niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory na sumie o 11.30.
  4. Dożynki Gminne odbędą się w najbliższa niedzielę w Zgłobniu na Stadionie Sportowym w godzinach od 15.00 – 21.00. Szczegółowy program w gablocie.
  5. Ogłoszenie o powszechnym spisie ludności. W każdy wtorek i czwartek sierpnia w Budynku Spichlerza na Rynku w Boguchwale można się spisać u rachmistrzów. Należy mieć ze sobą nr pesel wszystkich domowników. Narodowy Spis Ludności trwa do 30 września i jest obowiązkowy dla każdego.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Parafialną do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje znajdują się na parafialnym Facebooku, w gablocie obok kościoła parafialnego, oraz zostały wyłożone do pobrania z tyłu za ławkami.
  7. Do wieczności odszedł śp. Kazimierz Orłoś l. 67. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.