Ogłoszenia parafialne Niedziela – XV Zwykła 11.07.2021 r.

10 lipca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
  2. O opiekę nad stacją Wniebowzięcia Matki Bożej prosimy różę MB z Lourdes.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ożóg, Ciebiera, Sałapatek, Trznadel, Borowiec, Mytych, Kaczor, Borek.
  4. Próba chóru w środę po Nowennie.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  6. Dziś po każdej Mszy Świętej indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  7. Pod figurą Św. Antoniego z tyłu zostały wyłożone nowe gazety: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 6 zł. Są tam jeszcze bezpłatne gazety „Dobre Nowiny”.
  8. Organizowana jest Pielgrzymka Parafialna do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Koszt wyjazdu to 650 zł. Zapisy w zakrystii u ks. Józefa lub u pana kościelnego. Przy zapisie należy podać swoje imię i nazwisko, Pesel, adres zamieszkania i telefon kontaktowy, oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł. Szczegółowe informacje odnośnie Pielgrzymki znajdują się na parafialnym Facebooku, w gablocie obok kościoła parafialnego, oraz zostały wyłożone do pobrania z tyłu obok gazet.