Ogłoszenia parafialne Niedziela – XVIII zwykła 31.07.2022

  30 lipca 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
Ogłoszenia parafialne
Niedziela – XVIII zwykła 31.07.2022
1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Chmiel, Cieślicki, Siewierski, Warzocha, Żuczek, Sowa, Duliban, Słaby, Ficek, Łężowski.
2. Od wtorku przystępujemy do prac termoizolacji poddasza kościoła.
3. Odpust zupełny „Porciunkuli” możemy zyskać we wtorek 2 sierpnia pod zwykłymi warunkami.
4. Rajd Rzeszowski odbędzie się przez Niechobrz w najbliższy czwartek 4.08. Organizatorzy informują o wyłączeniu odcinka drogi wokół krzyża milenijnego w godzinach od 16.00 – 20.00. Szczegóły na afiszach i ulotkach.
5. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę wyruszy z pod kościoła farnego w czwartek po Mszy św. o 6.30. Polecamy duchowe towarzyszenie pielgrzymom przez słuchanie transmisji w radiu Via.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek w ciągu dnia od 7.30 - 18.00. Znajdźmy godzinę, aby ją ofiarować Panu na trwanie przy Nim w ciszy.
7. W I Piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami.
8. W I sobotę udamy się do chorych od 8.30.
9. W sobotę wieczorem Msza święta o 18.00 z nabożeństwem fatimskim i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do Apelu o 21.00.
10. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn po Mszy świętej rannej. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
11. Indywidualne błogosławieństwo dzieci po Mszach św. o 9.30 i 11.30.
12. W piątek w wyniku tragicznego wypadku odeszła do wieczności śp. Karolina Baran l. 20. Jej pogrzeb zaplanowany jest na wtorek o godz. 16.00. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i duchowej łączności. Jej duszę polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen. Pocieszycielko strapionych, módl się za nami.