Ogłoszenia parafialne Niedziela – XX zwykła 14.08.2022

11 sierpnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Jutro Uroczystość wniebowzięcia Matki Bożej. Poświęcenie wieńców żniwnych. Msze święte jak w każdą niedzielę o 7.30, 9.30, 11.30, 16.30. Uroczysta suma dziękczynienia za zbiory o godz. 11.30.
  3. Dożynki Gminne odbędą się jutro u nas w Niechobrzu na stadionie od godz. 15.00. Zaproszenie P. Burmistrza.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na wtorek wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Lew – Machnicki, Gębarowski, Gębarowski, Gubernat, Augustyn, Myśliwiec, Mrozek, Oko, Sowa, Kiszka.
  5. Trwają prace przy odnawianiu elewacji i czyszczeniu kamienia położonego na kościele. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na wyznaczone cele remontowe.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  7. W tygodniku „Niedziela” jest artykuł związany z Dniem Wspólnoty Oazowej, który miał miejsce w naszym Sanktuarium. Zachęcamy do lektury.
  8. Po Mszach św. o 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.