Ogłoszenia parafialne Niedziela – XX Zwykła 15.08.2021 r.

  14 sierpnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XX Zwykła 15.08.2021 r.

 

  1. Dziś dożynki gminne odbędą się w Zgłobniu na Stadionie Sportowym od 15.00. Szczegółowy program w gablocie.
  2. Poświęcenie ziół i wianków żniwnych dziś po każdej Mszy świętej.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Deręgowski, Ziobro, Kawa, Dziedzic, Kurc, Koszelnik, Janowski.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Parafialną do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje znajdują się na parafialnym Facebooku, w gablocie obok kościoła parafialnego, oraz zostały wyłożone do pobrania z tyłu za ławkami.
  6. Turnus Wakacyjny dla dzieci od IV klasy i młodzieży planowany jest w naszym Ośrodku Rekolekcyjnym w dniach od 23 do 27 sierpnia (od poniedziałku do piątku w następnym tygodniu w godzinach od 10.00 - 19.00). Koszt 150 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.