Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXI zwykła 21.08.2022

  20 sierpnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXI zwykła 21.08.2022

 

  1. Witamy ks. Mariusza Korbeckiego – nowego wikariusza, pochodzącego z parafii św. Judy Tadeusza w Rzeszowie. Ostatnio pracującego przez 3 lata w parafii Opatrzności Bożej w Trzebosi. Ks. Mariuszowi życzymy nieustającej pomocy Naszej Matki i przez jej przyczynę potrzebnych darów do pełnienia posługi duszpasterskiej i katechetycznej.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona na prowadzone inwestycje przy naszym kościele. Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie ofiary. Zakończyliśmy czyszczenie i impregnowanie kamienia piaskowego na ścianach kościoła. Trwa odnawianie elewacji i malowideł zewnętrznych.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Tomczyk, Madera, Rojek, Pieniążek, Jasion, Dziedzic, Stochla, Wróbel, Tomczyk, Zając, Buda.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej wypada w piątek. Msze święte u nas o 7.00, 9.30, 15.00 i o 18.00. W tym nie ma postu od pokarmów mięsnych. Odpust w Lutoryżu. Suma o 18.00.
  6. Dożynki Diecezjalne odbędą się w następną niedzielę w katedrze rzeszowskiej. O godz. 11.00 przyjmowanie delegacji z wieńcami żniwnymi, a o 12.00 uroczysta suma w intencji dziękczynnej za tegoroczne zbiory.
  7. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.