Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXI Zwykła 22.08.2021 r.

  21 sierpnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Trznadel, Trznadel, Kawa, Wróbel, Ostrowski, Krzanowski, Krzanowski.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Odpust w Lutoryżu suma o godz. 18.00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę w Katedrze Rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne. Przyjmowanie delegacji z wieńcami od godz. 11.00. Prosimy delegacje z naszym wieńcem o reprezentowanie parafii. Suma o godz. 12.00.
  5. Droga Krzyżowa pod Krzyż Jubileuszowy o trzeźwość w parafii i dziękczynna za wyzwolonych z nałogu odbędzie się za tydzień w niedzielę.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Parafialną do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Zapisy w zakrystii. Ze względu na małą liczbę zapisanych osób koszt pielgrzymki będzie większy, tak jak to było podane na ulotkach i na parafialnym Facebooku.
  7. Turnus Wakacyjny dla dzieci nie odbędzie się ze względu na brak zainteresowania ze strony parafian. Zgłoszonych zostało tylko 7 dzieci.
  8. Dziękujemy panom z rejonu p. Kuśnierza za wykonane prace przy drewnie w ostatnim tygodniu. Bóg Zapłać.
  9. Składka inwestycyjna z III niedzieli wyniosła 8960 zł. Bóg zapłać za ofiarność. Dzięki systematycznej ofiarności na remont dzwonnicy jesteśmy wypłacalni z bieżących oszczędności. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy budowie rusztowania. Droga do cmentarza będzie na odcinku prac zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia.
  10. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.