Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIII zwykła 3.09.2022

  03 września 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXIII zwykła 3.09.2022

 

 1. W ostatnich latach w Polsce doszło do setek profanacji, dewastacji, aktów wandalizmu i zniszczeń kapliczek i krzyży oraz murów świątyń, a także zakłóceń podczas Mszy świętych w wielu miejscach. Sprawcy pozostają bezkarni. Komitet inicjatywy ustawodawczej zbiera podpisy pod projektem ustawy o ochronę prawną wierzących i obiektów sakralnych. Inicjatywa ustawodawcza opisana jest na stronie wobroniechrzescijan.pl. Należy wydrukować i podpisać formularz wysyłając go tradycyjną pocztą na podany tam adres.
 2. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
 3. Dziękujemy braciom z róży św. Alberta za opiekę nad parkiem MB. Na nowy miesiąc prosimy braci z róży MB Królowej Polski.
 4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. rannej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Lesner, Król, Węgrzyn, Kawalec, Kiernicki, Madera, Panek, Kucharzyk, Lib.
 6. Spotkanie formacyjne dla ministrantów i lektorów w środę po nowennie.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
 8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
 9. Oaza rozpoczyna swoje formacyjne spotkania w nowym roku szkolnym w piątek o godz. 17.30 w kościele. Zapraszamy dzieci i młodzież od klasy IV.
 10. Spotkania dla młodzieży z klas VIII - kandydatów do Sakramentu Bierzmowania będą odbywać się w II i IV soboty miesiąca po Mszy świętej wieczornej. Najbliższe spotkanie w sobotę 10 września. Prosimy, aby młodzież uczestniczyła wcześniej we Mszy świętej o 18.00.
 11. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.