Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXV Zwykła 19.09.2021 r.

18 września 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXV Zwykła 19.09.2021 r.

1. Dzisiaj składka inwestycyjna. Dziękujemy wszystkim wspierającym remont dzwonnicy. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kozioł, Gołąb, Nalepa, Nalepa, Bochnak, Michalik, Tomczyk.
  3. Spotkanie animatorów, lektorów i ministrantów w salce pod plebanią
    w środę o godz. 16.30. Zapraszamy chłopców od klasy III Sz. P. do podjęcia służby przy ołtarzu. Zapisy u ks. Józefa.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  6. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy na spotkania dzieci i młodzież od klasy IV.
  7. Na rehabilitację i pomoc dla Filipa po porażeniu prądem odbędzie się zbiórka do puszek w niedzielę po wszystkich Mszach Świętych.  W akcje włączają się samorządy Szkół i Szkolne Koła Caritas przygotowując dla nas tradycyjne pierniczki.
  8. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy św.