Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXVII Zwykła 3.10.2021 r.

  02 października 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziś przeżywamy odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Dziękujemy O. Józefowi Madurze za posługę w tym szczególnym dla nas dniu. Bóg Zapłać. Suma odpustowa z poświęceniem obrazu Św. Franciszka w ołtarzu głównym i nabożeństwem ku jego czci o godz. 11.30.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Warzocha, Tuszyński, Tuszyński, Mróz, Puła, Róg, Wróbel.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek miesiąca od porannej Mszy św. do godz. 18.00.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek o godz. 18.00, poświęcenie i prowadzenie różańca. Zachęcamy rodziców do obecności z dziećmi na nabożeństwie.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałki prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorki kl. 6 i 5, w środy kl. 4, 2 i 1 w czwartki kl. 3, w piątki prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W soboty zapraszamy róże różańcowe a o prowadzenie różańca prosimy zelatorów róż.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. ofiara do puszek na stypendium dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.
  8. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy św.