Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXVIII Zwykła 10.10.2021 r.

  09 października 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXVIII Zwykła 10.10.2021 r.

 

 1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
 2. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. ofiara do puszek na stypendium dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.  
 3. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Świętą o godz. 16.30.
 4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Liskowicz, Drążek, Smoliński, Pioruń, Skiba, Bać, Wróbel.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałki prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorki kl. 6 i 5, w środy kl. 4, 2 i 1 w czwartki kl. 3, w piątki prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W soboty zapraszamy róże różańcowe a o prowadzenie różańca prosimy zelatorów róż.
 7. Spotkanie Oazy w najbliższy piątek zostaje odwołane ze względu na rekolekcje naszych kandydatów do Bierzmowania w Domu Rekolekcyjnym. Dzieci i młodzież Oazową zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą i nabożeństwo różańcowe.
 8. Msze święte gregoriańskie za śp. Grażynę Chmiel są oprawiane od 2-31 października w Węgorzewie.
 9. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa
  po zakończeniu Mszy Świętej.
 10. Kurs „Nowe Życie” planowany jest w naszym domu rekolekcyjnym na I weekend listopada (5-7.11.2021). Koszt 120 zł a bez noclegu 100 zł. Celem kursu jest przygotowanie uczestników do dzielenia się wiarą we wspólnocie modlitewnej i skierowanie serca ku Bożej Miłości, aby mieć nieustającą radość życia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii do 20 października.
 11. Do wieczności odeszła Śp. Bronisława Śliż l. 95. Jej pogrzeb odbędzie się jutro tj. w poniedziałek o godz. 15.00. Polećmy jej duszę w modlitwie. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Za rodzinę: Pocieszycielko Strapionych, módl się za nami.