Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXX zwykła 23.10.2022

22 października 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXX zwykła 23.10.2022

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych ofiarą do puszek będziemy mieli okazję wesprzeć misjonarzy.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Siorek, Wróbel, Pasternak, Czech, Nalepa, Skiba, Martoń, Grzebyk, Pelczyk, Rak.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych.
    W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałek prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6
    i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę o prowadzenie różańca prosimy Braci z Róży św. Judy Tadeusza.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników katolickich „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  7. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.