Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXXIII zwykła – 13.11.2022

  12 listopada 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXXIII zwykła –  13.11.2022

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Janda. Żarów, Ziobro, Jamuła, Solecki, Warzocha, Długosz, Adamczyk, Ferenc, Bać
  2. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami możemy składać codziennie w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  4. W piątek obchodzimy liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki naszej diecezji i młodzieży. W czasie mszy św. wieczornej zostanie poświęcony witraż ku jej czci. Zapraszamy do udziału w Liturgii młodzież naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to również Światowy Dzień Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. Ks. Rafał z młodzieżą weźmie udział w diecezjalnych obchodach w katedrze. Podczas Mszy św. o godz. 9.30 do grona ministrantów zostaną włączeni kandydaci.
  6. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
  7. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszła Śp. Helena Batóg l. 83. Rodzinie wyrażamy serdeczne współczucie. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Na wieki wieków. Amen.