Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4.03.2021 r.

  03 kwietnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na wtorek wieczorem wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzucidło, Kaczmarek, Siorek, Wróbel, Pasternak, Wilk, Siewierski
  2. Jutro drugi dzień świąt. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.20. Mszy popołudniu nie będzie. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Uniwersytety Katolickie.
  3. Codziennie o godz. 15.00 możliwość przyjęcia Komunii świętej dla osób uczestniczących w Mszach św. online. Komunia św. będzie udzielana także na zewnątrz. Po Komunii św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nowenna i adoracja do godz. 16.00
  4. W czwartek prosimy grupę adoracyjną o towarzyszenie Panu Jezusowi w adoracji po nowennie.
  5. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Składka przeznaczona na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bardzo prosimy aby rodziny, które zabrały na początku Wielkiego Postu skarbonki przyniosły je w Niedziele Miłosierdzia, jako dar serca dla potrzebujących. Skarbonki przynosimy do zakrystii.
  7. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli: + Stanisław Warzocha l. 78, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.30 oraz Franciszek Miąsik l.87, którego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13.30. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. A dla rodzin prośmy o pociechę płynącą z wiary. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
  8. Z okazji Świąt Wielkanocnych - życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus przez liturgiczne przeżywanie świąt umocni naszą wiarę, abyśmy ze spokojem przyjmowali wszystkie doświadczenia życia i przeżywali je tak On. Radosnego świętowania.