Ogłoszenia parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9.04.2023 r.

  08 kwietnia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9.04.2023 r.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie Świąt Wielkanocnych. Służbie liturgicznej Ołtarza z Kapłanami. P. Kościelnemu, P. Florystce, P. Organiście, Lektorom, Śpiewającym, Chórowi, Strażakom i różom za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na wtorek wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wróbel, Surówka, Nisztuk, Sikora, Motyl, Kliszcz, Kalandyk, Kalandyk, Wilk, Szałkiewicz.
  3. Jutro drugi dzień świąt. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.30. Mszy popołudniu nie będzie. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Uniwersytety Katolickie.
  4. W czwartek adoracja od 17.00
  5. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Składka przeznaczona na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bardzo prosimy aby rodziny, które zabrały na początku Wielkiego Postu skarbonki przyniosły je w Niedziele Miłosierdzia, jako dar serca dla potrzebujących. Skarbonki składamy w koszyku przed ołtarzem.
  7. Życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus przez liturgiczne przeżywanie świąt umocni naszą wiarę, abyśmy ze spokojem przyjmowali wszystkie doświadczenia życia i przeżywali je tak jak On. Radosnego świętowania. Alleluja