Ogłoszenia parafialne – Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu Niedziela – XXVII zwykła 2.10.2022

  01 października 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu

Niedziela – XXVII zwykła 2.10.2022

 

 1. Dziś przeżywamy odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Dziękujemy ks. Mateuszowi Myckowi za posługę. Bóg zapłać
 2. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
 3. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet w przyszłą niedzielę po Mszy św. rannej.
 4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Gargaś, Michałek, Antas, Sołtys, Ziobro, Janowski, Janowski, Chmiel, Baran, Kalandyk.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek od porannej Mszy św. do godz. 18.00.
 6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek o godz. 18.00, poświęcenie i prowadzenie różańca. Zachęcamy rodziców do obecności z dziećmi na nabożeństwie.
 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
 2. W I piątek miesiąca spowiedź pół godziny przed Mszą św.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałki prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorki kl. 6 i 5, w środy kl. 4, 2 i 1 w czwartki kl. 3, w piątki prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W soboty zapraszamy róże różańcowe a o prowadzenie różańca prosimy zelatorów róż.
 4. Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców i Uczniowie SZ. P. imienia Św. Królowej Jadwigi składają serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na zakup sztandaru z okazji Jubileuszu 120 lecia szkoły. Uroczystości będzie przewodniczył i poświęcenia sztandaru dokona JE ks. Biskup Edward Białogłowski w sobotę 15 października o godz. 9.00.
 5. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.