Ogłoszenia parafialne – Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu Niedziela – XXVIII zwykła 9.10.2022

  08 października 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu

Niedziela – XXVIII zwykła 9.10.2022

 

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
 2. (730) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ciekliński, Czarnik, Szeliga, Żuczek, Kowal, Wróbel, Czech, Czech, Dudek, Rak.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałek prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6 i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę o prowadzenie różańca prosimy Siostry z róży Matki Bożej z Lourdes.
 6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
 7. Msza św. z okazji Jubileuszu 120 lecia szkoły imienia św. Królowej Jadwigi odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 9.00. Uroczystości będzie przewodniczył i poświęcenia sztandaru szkoły dokona JE ks. Biskup Edward Białogłowski.
 8. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Maciej Kucharzyk MS z Gdańska – Sobieszewa. Będzie nas duchowo przygotowywał do oczekiwania na przeżycie Misji świętych w naszej parafii, które zostaną przez niego przeprowadzone w dniach 11-16 grudnia br.
 9. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna a po Mszy ofiarą do puszek będziemy mieli okazję złożyć ofiarę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – Fundusz stypendialny dla młodzieży z racji XXII Dnia Papieskiego.
 10. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
 11. Do wieczności odeszli Śp. Stanisław Bijoś l. 83 i Śp. Wanda Czyż l. 92. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci. Na wieki wieków. Amen.