Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA – 26.11.2017 r.

25 listopada 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA – 26.11.2017 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu,
    a na jutro po Mszy Świętej wieczornej prosimy parafian z następujących rodzin: WARZOCHA, MIGUT, FIGIEL, KAWA, POŹNIAK.
  2. We środę rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Do adoracji prosimy męskie róże wg następującego porządku:

- środa – św. Judy Tadeusza,

- czwartek – św. Andrzeja,

- piątek – św. Michała Archanioła,

- sobota – św. Krzysztofa,

-  niedziela – św. Floriana.

1. 3. We wtorek św. Andrzeja Apostoła. Odpust w Zgłobniu, na którą zaprasza tamtejszy ks. Proboszcz. Suma odpustowa o 11.00.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiadamy w ciągu tygodnia rano i wieczorem przed Mszą Świętą, a piątek po południu od godz. 16.00. zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi. Kapłani udadzą się do chorych w sobotę od 8.30. Jest to też spowiedź przedświąteczna dla tych, którzy nie korzystają z I Sobót miesiąca. Prosimy o ich zgłoszenie.
  3. W niedzielę rozpoczynamy Adwent - okres radosnego oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa na ziemię. Msza Święta roratnia będzie w niedzielę o 7.00, zaś w tygodniu o 17.00.
  4. Po Mszy Świętej odnowimy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa na naszego Pana i Króla.