Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018 r.

  28 kwietnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018 r.

 

 1. (9.30) Zapowiedzi:
 • Paweł Rzepka, zam. Niechobrz i Katarzyna Styś, zam. Dąbrówki – Zapowiedź I.
 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: TRZNADEL, KUBAS, KAWALEC, WRÓBEL, WRÓBEL, KALANDYK.
 2. 3. We wtorek 1 maja św. Józefa – patrona robotników. Do naszego Sanktuarium przybywa XXXII raz Pielgrzymka Trzeźwościowa KWC, nie tylko pieszo, ale również rowerowo oraz odbędzie się
  II Rzeszowski Bieg Trzeźwościowy im. ks. Franciszka Blachnickiego. Msza Święta na jej zakończenie o godz. 12.30.
 3. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe, na które zapraszamy Róże różańcowe kobiet wg kolejnych numerów odpowiadającym datom. Niech w miarę możliwości przyjdą całe Róże, a nie tylko delegatki. Rodziców prosimy, by wysyłać dzieci na nabożeństwa – chyba, że nie chcą, by dzieci kochały Matkę Najświętszą, to co innego. Porządek jest następujący: Pn – kl. I i II SP, Wt – kl. III i IV SP, Śr – kl. V i VI, Czw – kl. VII, Pt – II i III Gim.
 4. We środę 2.05. obchodzimy Dzień Flagi Narodowej. Pamiętajmy o jej wywieszeniu na budynkach, nie tylko urzędowych, alei mieszkalnych.
 5. We czwartek 3.05. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i dzień modlitw za Polską Emigrację. Z racji święta Konstytucji 3-go Maja Msze Święte jak w zwykłą niedzielę. W Woli Zgłobieńskiej odpust o godz. 11.00, na który zaprasza tamtejszy ks. Proboszcz.
 6. W sobotę o godz. 6.30 wyjazd pielgrzymki do Sanktuarium w Czernej. Są jeszcze wolne miejsca. Można się jeszcze dzisiaj zapisać.
 7. W sobotę, 5 maja 2018 r., o godz. 9.00, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce I Kongres „Niewydolne serce”, dotyczący chorób serca i profilaktyki w tym zakresie. Na zakończenie koncert Eleni.
 8. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Ze spowiedzi przed I Piątkiem można skorzystać przed Mszą Świętą w dni poprzedzające, zwłaszcza że będzie ku temu okazja. W sobotę nabożeństwo w duchu fatimskim po nabożeństwie majowym.
 9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
 10. Burmistrz Boguchwały i OSP Niechobrz 6.05. zapraszają na Gminne obchody św. Floriana połączone z otwarciem zmodernizowanej Remizy OSP. Msza Święta o 14.00 i pozostałe uroczystości. Szczegóły na afiszach.
 11. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy tak aktywnie włączyli się w Dzieło Intronizacji NSPJ na Króla i Pana, jakie przeżyliśmy od niedzieli do środy. Bardzo wielu ludzi było pod wrażaniem tej uroczystości. „Bóg zapłać!”