Ogłoszenia parafialne VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r

11 lutego 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

VI Niedziela zwykła - 12.02.2023 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Dzisiejsza składka do puszek przeznaczona jest na pomoc poszkodowanym w ostatnich dniach w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek i sobotę rano prosimy rodziny: Koryl, Kieca, Kubacki, Rusinek, Kozioł, Gołąb, Nalepa, Nalepa, Bochnak, Michalik.
  4. Dyrektorzy Szkół Podstawowych z terenu Niechobrza ogłaszają nabór do klasy pierwszej na nowy rok szkolny. Zapisy trwają do 9 marca. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronach internetowych oraz w sekretariatach obydwu Szkół.
  5. Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na rekolekcje w naszym domu rekolekcyjnym, w dniach 25 i 26 lutego. Rozpoczęcie w sobotę o godz. 9.00. Koszt rekolekcji: 100 zł. Zapisy u ks. Rafała
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00
  8. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  9. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  10. Do wieczności odeszli: +Jan Bury pochodzący z Niechobrza mieszkaniec Rzeszowa, pogrzeb odbył się wczoraj i +Czesława Pietrucha, pogrzeb odbędzie się jutro (poniedziałek) o 14.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a ich dusze polecajmy w modlitwie: Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Amen