Ogłoszenia parafialne – X NIEDZIELA ZWYKŁA– 10.06.2018 r.

  09 czerwca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – X NIEDZIELA ZWYKŁA– 10.06.2018 r.

 

 1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 2. (9.30) Zapowiedzi:
 • Dariusz Migut, zam. Niechobrz i Beata Rzepka, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
 • Robert Jarosz, zam. Przeworsk i Teresa Ferenc, zam. Niechobr – Zapowiedź II.
 • Mateusz Bukała, zam. Warszawa i Natalia Wilczek, zam. Warszawa – Zapowiedź II.
 1. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia wyznaczonym parafianom w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: WRÓBEL, CHMIEL ADAMCZYK, ŻYBURA, ULIASZ.
 2. 30.06. organizowany jest wyjazd do Katedry Lwowskiej na przywitanie pielgrzymki rzeszowskiej i zwiedzanie Lwowa. Oprawę muzyczną zapewni nasz chór parafialny. Pozostało ok. 20 miejsc. Wyjazd 30.06. o godz. 2.00. Koszt 75 zł. Wymagany jest paszport. Zapisy u ks. Pawła.
 3. We wtorek zapraszamy kandydatów do bierzmowania- chłopców z kl. VII i II Gim na Eucharystię na godz. 18.00 i po niej spotkanie w świetlicy.
 4. DD „Tabor” zaprasza:

- we czwartek 14.06. na film: „Wychodne mamusiek” – godz. 21.00.

- w sobotę 16.06. na konferencję „Rodzice w akcji” prowadzoną przez Monikę i Marcina Gajdów – w godz. 9.30 – 15.00.

 1. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o 11.20 nasz Rodak – ks. prałat Henryk Rykała będzie obchodził 60. rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy do liczniejszego udziału.
 2. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Niechobrzu serdecznie zaprasza w przyszłą niedzielę 17.06. Wszystkich mieszkańców na piknik szkolny pod hasłem: „Kocham Cię Polsko”. Szkoła w ten sposób chce uczcić 100-rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Początek pikniku o godz.15.00.
 3. Na wakacjach nasi księża wikariusze prowadzą grupy młodzieżowe poza parafią, udają się na rekolekcje i urlop. W związku z tym, tam gdzie będą przebywać będą odprawiać Msze Święte w intencjach wyznaczonych i przyjętych w parafii. Jeśli zatem będą wyznaczone 2 intencje mszalne w danym dniu, to jeden z kapłanów odprawi w parafii w obu tych intencjach i w tym samych intencjach poza parafią.
 4. Duszpasterstwo Młodzieży diec. Rzeszowskiej organizuje na wakacjach formację równych grup dziecięcych i młodzieżowych – LSO, KSM, Ruch Światło-Życie, RAM. Chętni prosimy zgłoszenie się do Księży wikariuszy.