Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017 r

  17 czerwca 2017       Category:

Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła – 11.06.2017 r.

 

 1. (930) Zapowiedzi.
 2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w różny sposób angażowali się w godne przeżycie procesji Bożego Ciała. A więc tym, którzy przygotowali ołtarze, scholii. Liturgicznej Służbie Ołtarza, dzieciom i rodzicom. Wszystkim – „Bóg zapłać!”
 3. 3. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KAWALEC, KIERNICKI, KSIĄŻEK, WARZOCHA, MADERA.
 4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie zapraszamy dzieci na procesję Eucharystyczną. We czwartek zakończenie oktawy, błogosławieństwo dzieci i poświecenie wianków.
 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w katedrze. Z racji Uroczystości w piątek nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 6. W sobotę święto Niepokalanego Serca Maryi.
 7. Za dwa tygodnie odpust w naszej parafii, a 6.07. przybędą do nas pielgrzymi piesi z Przemyśla na Jasną Górę.
 8. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie we środę od godz. 1630. Msza Święta na zakończenie gimnazjum we czwartek o 745, zaś dla Szkoły Podstawowej w piątek o godz. 800.
 9. Na wakacjach nasi księża wikariusze prowadzą grupy młodzieżowe i dziecięce, bądź wyjeżdżają na urlop. W związku z tym, tam gdzie będą przebywać tam będą odprawiać Msze Święte w intencjach wyznaczonych i przyjętych w naszej parafii. Jeśli zatem będą wyznaczone 2 intencje mszalne w danym dniu, to jeden z kapłanów odprawi u nas w obu intencjach i równocześnie poza parafią w tym samym dniu odprawi te same intencje drugi kapłan, tam gdzie będzie przebywał.
 10. Uniwersytet Rzeszowski zaprasza na studiowanie w nim Nauk o Rodzinie na wydziale pedagogicznym. Szczegóły na afiszu.
 11. GOKOM informuje, że w poniedziałek i środę będzie można odebrać worki na odpady komunalne. Szczegóły na afiszach.
 12. Msze Święte gregoriańskie za śp. Stanisława Dryję rozpoczął odprawiać kapłan w Przemyślu.
 13. Int. mszalne: