Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2020 r.  

  01 sierpnia 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła

02.08.2020 r.

 

 1. Dziękujemy ks. Nikodemowi za pełnioną posługę w ramach wakacyjnego zastępstwa. Życzymy opieki MBN Pomocy w podjęciu posługi w parafii bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Mianowani nowi wikariusze podejmą posługę 22 sierpnia.
 2. Dzisiaj, każdy, kto przystąpi do Komunii świętej może zyskać odpust zupełny
  i ofiarować go za siebie albo za kogoś ze zmarłych. Warunkiem zyskania odpustu jest pobożne nawiedzenie świątyni i domówienie w niej Wyznania wiary i modlitwy Ojcze nasz, oraz dowolnej modlitwy według intencji Ojca św. Skorzystajmy z tego daru łaski.
 3. Dzisiaj po Mszy rannej zmiana tajemnic różańcowych Róż Męskich. Prosimy Zelatorów, którzy jeszcze nie odebrali harmonogramu odmawiania różańca
  o odebranie rozpiski z zakrystii. W sierpniu bardzo prosimy o pomoc w koszeniu trawników w parku Braci z róży św. Judy Tadeusza.
 4. Wyrażamy wdzięczność Rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu oraz za ofiary złożone na kwiaty. W przyszłym tygodniu prosimy Rodziny: Urban, Witek, Lasota, Kuśnierz, Pieniążek, Żuczek, Kalandyk, Kalandyk.
 5. W czwartek obchodzić będziemy w liturgii Święto Przemienienia Pańskiego.
 6. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca sierpnia. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 7:30 do 18:00. Znajdźmy czas na chwile modlitwy adoracyjnej. Zachęcamy także do skorzystania z sakramentu pokuty z okazji I piątku miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17:00.
 7. Zaplanowana pielgrzymka do Medjugorie w dniach 14-21 sierpnia ma się odbyć. Msza św. dla pielgrzymów przed wyjazdem w naszym Sanktuarium w piątek 14 sierpnia o godz. 10:00. Granice przekraczamy z dowodem osobistym lub paszportem. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii do niedzieli 9 sierpnia. Koszt 520 zł + 140 Euro.
 8. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w Niechobrzu, w dniach od 3 do 7 sierpnia, będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.