Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła– 20.08.2017 r.

19 sierpnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła– 20.08.2017 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KWIEK, PIENIĄŻEK, RZEPKA, FERENC, ADAMCZYK.
  2. Pan Burmistrz dziękuje mieszkańcom naszej wioski za wzięcie udziału w Gminnych Dożynkach w Zarzeczu, za piękne wieńce i program dożynkowy.
  3. 3. W sobotę święto MB Częstochowskiej. Odpust w Lutoryżu, a suma o godz. 1100, na która zaprasza tamtejszy Ksiądz Proboszcz.
  4. Na drugi tydzień, 29 sierpnia będą zbierane elektro śmieci. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  5. W przyszłą niedzielę Diecezjalne Dożynki w Rzeszowskiej Katedrze. Początek o 1100, a Msza Święta o 1200. Zachęcamy do wyjazdu naszych wieńczarzy.
  6. Również w następną niedzielę, tradycyjnie już w ostatnią niedzielę sierpnia, Droga Krzyżowa pod Krzyż milenijny z modlitwą o trzeźwość. Wyruszamy od krzyżówki przy szkole o godz. 1500.
  7. Int. mszalne: