Ogłoszenia parafialne Zesłanie Ducha Świętego 5.05.2022 r.

04 czerwca 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30)Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Dziękujemy Braciom z róży św. Andrzeja Boboli za koszenie parku w maju na czerwiec prosimy Braci z róży św. Judy Tadeusza.
  2. Dziś piknik Szkolny w Niechobrzu przy szkole nr 1. Program zaczyna się o 14.30.
  3. Dni Gminy Boguchwała odbędą się 11 i 12 czerwca na Rynku Miejskim w Boguchwale. Szczegóły na plakatach i na stronie gminy.
  4. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny.
  5. Jutro tj. w poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła.
  6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Nobis, Błaszczyk,  Bać, Kwiatkowski, Najtchman, Olszewski, Chmiel, Porada, Szalacha, Chmiel.
  7. Próba chóru w środę po nowennie.
  8. W czwartek będziemy obchodzić Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  9. Dziękujemy dzieciom komunijnym za piękne przeżywanie białego tygodnia. Dzieci w najbliższą sobotę pojadą na pielgrzymkę do Dębowca. Zbiórka na parkingu o 7.45.
  10. W przyszła niedzielę po Mszach świętych ofiarą do puszek możemy wesprzeć remont domu rekolekcyjnego bł. Karoliny przeznaczonego na formację młodzieży KSM w Przybyszówce.
  11. Przyjęcie kandydatów do grona ministrantów odbędzie się za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.30. Próba dla kandydatów przed tą uroczystością w środę o godz. 16.30 w kościele.
  12. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy w tym roku następujące rejony: Ołtarz 1 na skrzyżowaniu przy figurze Chrystusa Króla – rejon P. Kuśnierza, ołtarz 2 na skrzyżowaniu ulicy głównej z drogą na Mogielnicę – rejon P. Kasprzyka, ołtarz 3 na skrzyżowaniu za rondem – rejon P. Cieklińskiego i Ołtarz 4 na parkingu przy Domu Rekolekcyjnym rejon P. Raka. Można wykorzystać stelaże dekoracyjne z poprzednich lat. Panów rejonowych prosimy o kontakt z Panem Kościelnym.
  13. Pod figurą Św. Antoniego z tyłu zostały wyłożone nowe gazety: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 8 zł. Są również nowe numery bezpłatnej gazety pt.: „Dobre Nowiny”.
  14. Błogosławieństwo dzieci po Mszach o 9.30 i 11.30.
  15. Odszedł do wieczności śp. Piotr Sowa l. 52. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.