Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła

09 listopada 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 10 listopada 2013 r.

1. (7.30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Sowa

- Rzepka

- Mazur

- Wolak

- Iskrzycki

3. Jutro święto państwowe – Odzyskanie Niepodległości. Dodatkowa msza św. o godz. 9.30. Natomiast po wieczornej mszy o godz. 17.00 młodzież oazowa zaprasza na patriotyczne przedstawienie „Niepodległość wiary”. Odbędzie się ono w dużej sali domu rekolekcyjnego.

4. We wtorek kolejna katecheza audiowizualna u OO Bernardynów zatytułowana „Jak żyć z pasją”. Szczegóły na afiszu.

5. W przyszłą niedzielę (17.11) odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie pomnika upamiętniającego bohaterów płk. Cieplińskiego i Żołnierzy Wyklętych. Rozpoczęcie o godz. 10.30 w Bazylice OO Bernardynów, a później przejście na plac gdzie stoi w/w pomnik.

6. Animatorzy Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszają na zbiórkę wszystkie osoby zaangażowane w służbę przy ołtarzu. Zbiórka odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Obecność obowiązkowa.

7. W związku z jutrzejszym świętem wypada wywiesić flagę narodową.

8. Intencje mszalne.