Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła – 12 października 2014 r

11 października 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św.zmiana tajemnic dla kobiet.

2. Dzisiaj Dzień Papieski. Sięgajmy do nauczania papieży zwłaszcza św. Jana Pawła.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia naszego odpustu. Bóg zapłać.

4. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Popek

- Skwarek

- Wolan

- Lib

- Szczepek

5. Jutro święto Matki Bożej Fatimskiej. W Mogielnicy nabożeństwo fatimskie.

6. Jest to także dzień patrona naszego Bpa pomocniczego Edwarda. Wspierajmy go modlitwami.

7. We wtorek 14.10 katecheza audiowizualna. Gościem będzie Mary Wagner z Kanady działaczka ruchu pro – life, więziona za modlitwę przed klinikami aborcyjnymi. Katecheza będzie odbywać się nie u OO Bernardnynów, ale w domu rekolekcyjnym Tabor w dawnym seminarium duchownym o godz. 19:00.

8. We środę 15.10 zawierzenie środowiska akademickiego Matce Bożej Rzeszowskiej. Zapraszają na to spotkanie modlitewne o godz. 18:30 pracowników naukowych, studentów, pracowników administracji.

9. W przyszłą niedzielę w Watykanie odbędzie się beatyfikacja papieża Pawła VI. Będzie transmisja w telewizji. Skorzystajmy z tego.

10. W przyszłą niedzielę niejako w ramach dnia edukacji uroczyste otwarcie rozbudowanej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Świętej Królowej Jadwigi w Niechobrzu. O godz. 15:00 msza święta w kościele zaś o 16:15 otwarcie uroczyste i poświęcenie szkoły, a potem program słowno - muzyczny. Pani Dyrektor szkoły zaprasza.

11. Radio Via dziękuje za ofiary złożone na jego funkcjonowanie.

12. Intencje mszalne.