Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

20 stycznia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za możliwość odwiedzenia Waszych Rodzin w ramach wizyty duszpasterskiej i za ofiary złożone na tacę w kościele. „Bóg zapłać!”
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KASZUBA, STANOWSKI, BAĆ, BARAN, PASIERB.
  3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność chrześcijan pod hasłem „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas”.
  4. Do tygodnika „Gość niedzielny” jest dołączona płyta utworami Andrea Bocelli`ego, bez podnoszenia ceny egzemplarza.
  5. Od 1 lutego do 8 marca w każdą środę w Domu Diecezjalnym „Tabor” będzie Seminarium Odnowy Wiary dla młodych, które poprowadzi Marcin Zieliński. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej: www.miriam.rzeszow.pl.
  6. W przyszłą niedzielę będzie obchodzony Światowy Dzień Trędowatych, o czym również informuje plakat w przedsionku kościoła.