Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela zwykła– 8.10.2017 r.

07 października 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela zwykła– 8.10.2017 r.

1. (7.30) Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w aktywne przygotowanie i przeprowadzenie naszego odpustu franciszkańskiego. „Bóg zapłać”.
  3. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BURY, WILK, GRZEBYK, RZUCIDŁO, SIEWIERSKI.
  4. Towarzystwo im. św. Brata Alberta dziękuje za przekazane na rzecz kuchni ubogich wiktuały.
  5. 13 października (pt) dzień patrona ks. bp Edwarda. Pamiętajmy o nim w modlitwach.
  6. W sobotę 14.10. odbędzie się manifestacja w Rzeszowie w obronie chrześcijaństwa i suwerenności Polski o godz. 12.00 Msza Święta w kościele św. Krzyża przy ul. 3 – maja, a potem przemarsz. Szczegóły na afiszu.
  7. Również w sobotę rekolekcyjny dzień dla osób żyjących w niesakramentalnych związkach małżeńskich. Odbędzie się on w DD „Tabor” od godz. 9.00.
  8. W tym samym dniu Męska Grupa przy parafii OO. Pijarów na Wilkowyi zaprasza na spotkanie mężczyzn o godz. 19.30 w kościele św. Józefa Kalasancjusza. Szczegóły na afiszu.
  9. Od piątku wieczorem (godz. 18.00) rozpoczną się rekolekcje dla osób uzależnionych, chorych na chorobę alkoholową. Zakończenie obiadem w niedzielę. Zachęcamy do udziału.
  10. Dziś Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach Świętych można wspomóc uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin ofiarą do puszek przed kościołem.
  11. Dziś po Mszy wiecz0rnej o 17.30 w salce kominkowej rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie dla młodzieży.
  12. W całej Polsce są zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zatrzymać zabijanie podejrzanych o chorobę lub chorych dzieci przed ich urodzeniem. Możemy zatrzymać to okrucieństwo. Za tydzień odbędzie się zbiórka podpisów pod tym projektem. Podpisać się może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest nr PESEL i adres zamieszkania. Można już dzisiaj wziąć kartkę i zebrać podpisy od znajomych, czy przyjaciół oraz przynieść do zakrystii. Podpisujemy się tylko 1 raz, ostateczny termin oddania 5 niedziela października. Projekt ustawy do wglądu obok prasy katolickiej.
  13. Ogłoszenie Burmistrza: trwa nabór wniosków do projektu, w ramach którego zostaną zamontowane i uruchomione instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych. Składanie wniosków do 20 października.
  14. Zawiadamia się mieszkańców Niechobrza, że będzie przeprowadzone obowiązkowe szczepienie psów przeciw wściekliźnie w dniach 10-13.10. w godz. Od 14.00-17.00. Koszt szczepienia 20 zł.