08 lutego 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,

5 Niedziela Zwykła 9.02.2020 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Pielgrzymi do Ziemi Świętej będą mieć spotkanie organizacyjne dziś o godz. 15.00 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  3. Spotkanie dla aktorów „Misterium” odbędzie się dziś o 17.30 (po Mszy św. wieczornej) w sali kominkowej na plebanii. Zaproszeni są wszyscy chętni do udziału w tegorocznym Misterium. Aktorzy proszeni są o przyniesienie nie oddanych strojów po ubiegłorocznej edycji. Dzieci mogą brać udział w próbach tylko w obecności dorosłego opiekuna (ze względów bezpieczeństwa).
  4. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary
    w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Pelczar, Pelczar, Wróbel, Kurc, Żybura, Uliasz, Para.
  5. Światowy dzień chorego przypada we wtorek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy szczególnie chorych do udziału we Mszy świętej wieczornej o 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem „lourdzkim”.
  6. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45.
  7. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w środę po Mszy św. w bibliotece w dolnej części plebanii.
  8. Kandydaci do bierzmowania i ich rodzice spotykają się w czwartek na Mszy św. wieczornej. Po Mszy ćwiczenie ceremonii.
  9. Oaza ma spotkanie w piątek o 17.30 próba śpiewu. Po Mszy św. spotkania w grupach.
  10. Katecheza chrzcielna w sobotę o 16.00.
  11. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  12. Rekolekcje parafialne w tym roku odbędą się od środy popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Krzysztof Kołodziejczyk – wikariusz parafii w Boguchwale. Program wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych. Módlmy się o błogosławione owoce tego czasu łaski.
  13. Propozycje pielgrzymkowe na czas letni:
  • Gietrzwałd, Białystok, Święta Woda, Sokółka, Suchowola i Święta Lipka. Termin: 26-28 czerwiec 2020 koszt: 380zł. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100 zł do końca lutego.
  • Termin: 14-21 sierpnia 2020 koszt 450 zł i 140 Euro. Zapisy w zakrystii do końca lutego z zaliczką 450 zł.

Zapraszam do udziału.