Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna 7.05.2023 r.

06 maja 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

V Niedziela Wielkanocna 7.05.2023 r.

1. Ogłoszenie P. Sołtysa o opłacie śmieciowej.
    2. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn. O posługę koszenia w parku w tym miesiącu prosimy Panów z róży MB Królowej Polski.
    3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.
    4. Dziś po Mszach świętych ofiarą do puszek będziemy mogli udzielić wsparcia dla budującego się kościoła bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie.
    5. Jutro święto św. Stanisława BM – patrona Polski i wielu naszych parafian. Solenizantom życzymy łask za przyczyną św. Patrona. Odpust w Boguchwale. Uroczysta Msza odpustowa o 18.00. Ks. Dziekan zaprasza.
    6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
      Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Bębenek, Świeca, Świeca, Róg, Szczepek, Zdun, Kotarski, Pieniążek, Rzepka, Rzepka.
    7. Nabożeństwa majowe w zwykłe dni tygodnia po Mszach świętych wieczornych. W niedziele i święta o 16.30 a w czwartki po adoracji o 18.00.
    8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Spotkanie biblijne o 19.00.
    9. Dzień skupienia dla Apostolstwa Dobrej Śmierci w sobotę 13 maja w Domu Rekolekcyjnym w godz. 9.00 – 15.00. Zapisy w zakrystii do środy 10 maja.
    10. Spotkanie kandydatów do bierzmowanie w sobotę o 18.00 na Mszy świętej i majówce. Po majówce wspólne spotkanie w altanie przy grillu do 21.00.
    11. Da czasopism „Niedziela” i „Gość Niedzielny” dla dorosłych w cenie 10 zł., dołączył dziś „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek” dla najmłodszych w cenie 6 zł.