Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIV zwykła 15.09.2024

13 września 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIV zwykła 15.09.2024

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary i dokonane przelewy na inwestycje. Jestem zbudowany wiarą tak wielu parafian, którzy składali swój miesięczny dochód a nawet i więcej ze swoich oszczędności. Dzięki wielkiej miłości parafian i wielu ofiarodawców do Matki Bożej i udzielonej jej pomocy na renowację kościoła udaje się nam zamykać inwestycje bez zadłużeń. Niech Maryja wyprosi obfite łaski wszystkim na miarę hojności serc.
  2. Dziś w kościele przeżywamy dzień mediów. Składka do puszek po Mszach świętych przeznaczona na katolickie Radio VIA w Rzeszowie.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rykała, Kalandyk, Drążek, Nośko, Cynar, Wiącek, Tobiasz, Skalniak, Szura, Żybura.
  4. We wtorek swoje imieniny będzie obchodził między innymi ks. Robert wspominając św. Roberta Bellarmina. Solenizantowi życzymy obfitości Bożych łask za przyczyną św. Patrona
  5. Święto patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki wypada w środę 18 września. Dzieci i młodzież niech licznie przybędą na Mszę św. z nowenną by uczcić św. Patrona.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św.
  7. Spotkanie biblijne w czwartek po Mszy świętej wieczornej w poradni rodzinnej.
  8. Zbliża się jesień. Czas poobcinać krzewy przed zimą. Do prac ogrodowych na skarpach, w parku MB i koło budynków parafialnych w najbliższą sobotę prosimy rejony P. Rykały i P. Jaksana pod kierownictwem P. Henryka Siewierskiego. Dziękujemy mu za przyjęcie tego zadania. Potrzebne będą obcinarki do konarów - żywopłotów, sekatory, rydle. Prace zaczynamy od godz. 7.30.
  9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 12-19 października br. Zapisy w zakrystii.
  10. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.