Ogłoszenia parafialne Niedziela – XVI zwykła 21.07.2024

20 lipca 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XVI zwykła 21.07.2024

1. Ogłoszenie P. Sołtysa o opłacie śmieciowej.
  2. Dziś składka inwestycyjna na renowację naszego Sanktuarium. Bóg zapłać wszystkim angażującym się czynnie w dzieło renowacji wnętrza Sanktuarium i wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać za modlitwę i ofiarowane cierpienia w intencji renowacji naszego Sanktuarium, za ofiary przekazywane i przelewane na konto parafii w ostatnich dniach. Niech Maryja wyprasza potrzebne w życiu łaski.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na sobotę rano prosimy rodziny do posprzątania w kapicy w domu rekolekcyjnym i w kościele: Bać, Róg, Czech, Łoś, Dral, Bober, Kalandyk, Gołąb, Hachamowski, Trznadel.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek w kościele od 17.00.
  5. Po każdej Mszy błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Składka do puszek przeznaczona jest dziś na misje - na zakup samochodów dla misjonarzy.