Ogłoszenia parafialne Niedziela – XVIII zwykła 4.08.2024

03 sierpnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XVIII zwykła 4.08.2024

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na sobotę rano prosimy rodziny do posprzątania w kapicy w domu rekolekcyjnym i w kościele: Niszczuk, Sikora, Motyl, Kliszcz, Kalandyk, Kalandyk, Wilk, Szałkiewicz, Chmiel, Chmiel.
  4. Bóg zapłać za modlitwy, ofiarowane cierpienia i pomoc materialną składaną w ręce Maryi na odnowę wnętrza naszego kościoła. Trwa wymiana instalacji elektrycznej, przygotowanie materiału pod balustrady i słupy oraz kładziony jest granit w dolnej prawej nawie kościoła. Niech Maryja wyprasza potrzebne łaski i wyjedna nagrodę wszystkim zaangażowanym czynnie w to dzieło.
  5. Dziękujemy braciom z róży św. Maksymiliana za opiekę nad parkiem w ubiegłym miesiącu a na sierpień prosimy braci z róży św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  6. W sierpniu zapraszamy na Drogi Krzyżowe w intencji trzeźwości naszego Narodu. 23 sierpnia (w piątek) zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową na trasie Niechobrz – Czudec – Wola Pstrągowska – Wola Zgłobieńska – Zgłobień – Niechobrz (ok. 36 km.). Zapsiy u ks. Rafała oraz w zakrystii. Rozpoczęcie o 20.00 Mszą św. w intencji trzeźwości Narodu Polskiego oraz w intencji członków KWC. Zapraszamy również w niedzielę 25 sierpnia na Drogę Krzyżową pod Krzyż Milenijny o godz. 15.30.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek w kościele od godz. 17.00
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po Mszy świętej porannej.
  9. Dziś wyruszyła 47. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Możemy wspólnie pielgrzymować z pątnikami dzięki transmisjom Katolickiego Radia „Via”.
  10. Automobil Klub Rzeszowski informuje o zamknięciu dróg na górnym Niechobrzu w dniu 8 sierpnia w godz. 14.30-2100. Mapa zawieszona jest w gablocie przy dzwonnicy.