Ogłoszenia parafialne Niedziela – XX zwykła 18.08.2024

17 sierpnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XX zwykła 18.08.2024

1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prowadzone inwestycje przy naszym kościele. Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie ofiary. Trwa montaż paneli fotowoltaicznych przy cmentarzu o mocy 25 kW. Na galeriach i schodach kładziony jest kamień, przygotowujemy materiał na obicie słupów i balustradę. Bóg zapłać wszystkim czynnie zaangażowanym w dzieło odnowy naszego Sanktuarium.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Jochym, Zbylut, Siorek, Skwirut, Martoń, Krypel, Dryja, Miąsik, Chmiel, Czyż.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  4. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się Mszą świętą w najbliższy piątek w intencji trzeźwości o godz. 20.00. Po niej uczestnicy wyruszą nocą na rozważanie Męki Jezusa trasą przez Czudec, Wolę Zgłobieńską i Zgłobień do Niechobrza. W sumie 36 km.
  5. Droga Krzyżowa w intencji trzeźwości pod Krzyż Milenijny odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 sierpnia o godz. 15.30.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę z góralami do Medjugorie w terminie 12-19 października br. Zapisy w zakrystii do końca sierpnia. Przy zapisie wpłata 700 zł. Na miejscu koszt pobytu 200E. Ks. Proboszcz będzie opiekunem pielgrzymkowej grupy.
  7. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.