Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIX Zwykła 20.10.2024 r.

20 października 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIX Zwykła 20.10.2024 r.

1. Ogłoszenie sołeckie.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny. Po Mszach świętych ofiarą do puszek możemy wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.
  3. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 14.30 po nim Msza święta popołudniowa. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele i czwartki przed Mszą świętą.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Zych, Buszta, Czudec, Byjoś, Byjoś, Król, Hardyl, Tryczyński, Półchłopek, Dziedzic
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  7. Dziś składka inwestycyjna. Dziękuję Ślusarzom za odnowienie i montaż prętów do balustrady i na barierki schodowe. Wykonywane są drewniane poręcza i obicia na bariery do schodów oraz deski na ścienne oparcia, trwają prace wykończeniowe, odnawiamy meble do zakrystii. Bóg zapłać za wspieranie dzieła renowacji Sanktuarium.
  8. Na stolikach za gazetami wyłożone są kartki wypominkowe za zmarłych. Wypominki można będzie składać w kopercie od początku listopada codziennie do skarbony ustawionej przy zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w bieżącym roku. Po Mszach świętych wypomniane dusze będziemy polecać w koronce do Miłosierdzia Bożego.
  9. Zapraszamy na Parafialną Drogę Krzyżową Nocą, która odbędzie się 8 listopada br. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.00 w intencji zmarłych alkoholików, zmarłych członków KWC i poległych za Ojczyznę. W czasie Mszy św. będzie można podpisać KWC. Na stolikach z tyłu kościoła można wziąć ulotkę na temat KWC i deklaracje. Zapisy u ks. Rafała i w zakrystii do 3 listopada.
  10. (9.30 i 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.