Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXV zwykła 22.09.2024 r.

21 września 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXV zwykła 22.09.2024 r.

1. Dziś po Mszach św. składka Caritas do puszek na powodzian.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Bartłomiejczuk, Bober, Garusińska, Maciej, Migut, Skwarek, Wolan, Lib, Szczepek, Pośko.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  4. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  5. Bóg zapłać osobom z rejonu P. Szałkiewicza i P. Sowy za przygotowanie śniadania dla grupy pielgrzymów z Rzeszowa do Dębowca oraz Panom z rejonów P. Jaksana i P. Rykały za prace społeczne przy krzewach. Za zaangażowanie i pracę społeczną dziękujemy wszystkim, którzy z poświęceniem pracują nad wykończeniem renowacji wnętrza naszej świątyni i są na każde wezwanie. Niech Maryja wynagrodzi Wam swoim wstawiennictwem u Syna.
  6. Na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 12-19 października są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.
  7. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.