Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXVIII Zwykła 13.10.2024 r.

12 października 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXVIII Zwykła 13.10.2024 r.

1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
  2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. ofiara do puszek na stypendium dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.
  3. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 14.30 po nim Msza święta popołudniowa. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele i czwartki przed Mszą świętą.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Migut, Mazur, Fałat, Chmiel, Lis, Matkiewicz, Szczypek, Dygoń, Byczek, Chłanda.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  7. Składka inwestycyjna w trzecią niedzielę miesiąca. Wykonywane są barierki do zejścia z galerii i deski na ścienne oparcia, odnawiamy meble do zakrystii. Bóg zapłać za wspieranie dzieła renowacji Sanktuarium.
  8. Tydzień misyjny rozpoczynamy w następną niedzielę. Po Mszach świętych w następną niedzielę do puszek będziemy mieli okazję złożyć ofiarę na dzieła misyjne kościoła.
  9. Zapraszamy na Parafialną Drogę Krzyżową Nocą, która odbędzie się 8 listopada br. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.00 w intencji zmarłych alkoholików, zmarłych członków KWC i poległych za Ojczyznę. W czasie Mszy św. będzie można podpisać KWC. Na stolikach z tyłu kościoła można wziąć ulotkę na temat KWC i deklaracje. Zapisy u ks. Rafała i w zakrystii do 3 listopada.
  10. (9.30 i 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.