Ogłoszenia parafialne XI Niedziela zwykła 16.06.2024 r.

15 czerwca 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

XI Niedziela zwykła 16.06.2024 r.

1. Bóg zapłać P. Józefowi Pieniążkowi – rejonowemu za organizowanie mężczyzn do prac przy remontach kościoła w ubiegłym tygodniu. Panowie zrobili to co miało być zadaniem dla wielu rejonów na kilka tygodni. Do prac przy odkurzeniu kościoła i gruntowaniu podłoża oraz pomocy w noszeniu kamienia do kościoła prosimy w tym tygodniu Panów z rejonu P. Piotra Cieklińskiego- Kamieniołom. Proszę określić do rejonowego kto w jaki dzień może przyjść do pracy. Warto dla Matki Bożej poświęcić choć jeden dzień – to nasz wspólny dom.
  2. Elektrykom składamy Bóg zapłać za ogrom pracy włożonej w ostatnich dniach w naszą świątynię.
  3. Msze św. ranne od poniedziałku do soboty z powodu remontu kościoła odprawiane będą w kaplicy Domu Rekolekcyjnego a wieczorne przy ołtarzu polowym. W deszczowe dni w kaplicy domu rekolekcyjnego. Gdyby wypadł pogrzeb w te dni Msza żałobna będzie odprawiana w kaplicy na cmentarzu.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na sobotę rano prosimy rodziny do posprzątania w kaplicy domu rekolekcyjnego i o odkurzenie kościoła po wylaniu posadzki: Buda, Pietrucha, Pietrucha, Czech, Ziobro, Warzocha, Rykała, Tuszyńki, Tuszyńki, Mróz.
  5. Dziś składka inwestycyjna na prace remontowe w parafii.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. przy ołtarzu polowym o godz. 8.00.
  7. Wybieram się na pielgrzymkę do Medjugorie z biurem pielgrzymkowym Misja Travel w terminie 12-15 lipiec. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania samolotem z Krakowa. Link do zapisów w biurze podany jest w ogłoszeniach i na fb parafii - https://grupy.misjatravel.pl/?h=8TA9QS
  8. Do wieczności odszedł śp. Zygmunt Drewniak l. 86. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a jego dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Amen.
  9. (9.30, 11.30) Błogosławieństwo dzieci.