Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – 11.12.2016 r.

10 grudnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – 11.12.2016 r.

1. (700) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KRÓL, KRÓL, WRÓBEL, REJMENT, DUDEK, LENIK, CHROMIK, POKUSA.
  3. We wtorek 13.12.2016 roku przypada 25. rocznica śmierci ks. Prałata Józefa Muchy. Miejmy go we wdzięcznej pamięci. Przypominamy, że są jeszcze do nabycia albumy o naszych Sanktuarium, w których można sobie na nowo przybliżyć jego sylwetkę.
  4. Obok zakrystii są wystawione świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Za zebrane ofiary Caritas naszej diecezji organizuje kolonie wypoczynkowe dla dzieci z biednych rodzin.
  5. We środę 14.12. po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się ważne spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  6. Również we środę o 1900 próba chóru.
  7. W sobotę 17.12. w Domu Diecezjalnym „Tabor” odbędzie się kolejny wieczór charyzmatyczny.
  8. Burmistrz Gminy Boguchwała i Miejskie Centrum Kultury zapraszają na II-gi Boguchwalski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na terenie Rynku Miejskiego w dniach 17-18.12. Rozpoczęcie w sobotę o godz. 1500. Szczegóły na plakacie.
  9. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w przyszłą niedzielę na każdej Mszy Świętej będą rozprowadzać świąteczne pierniczki, które można nabyć za dobrowolną ofiarę.