05 października 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.10.2019

1. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Mytych, Borowiec, Trznadel, Olko, Szczęch, Haśko, Kalandyk.
  2. Nabożeństwa różańcowe odbywają po Mszy św. wieczornej. Dzieci codziennie składają na serduszkach swoje intencje z podpisem, po zakończeniu nabożeństwa losujemy jedno dziecko po słodki upominek.
  3. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę intronizacyjną w czwartek od 17.00. Różaniec prowadzony przez kandydatów do bierzmowania od 17.30 Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  6. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii
    i po Mszy św. spotkania w grupach.
  7. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Składka do puszek po Mszy św. przeznaczona na fundusz stypendialny dla młodzieży tzw. „Żywy pomnik św. Jana Pawła II”.
  8. Dziękujemy za obecność wśród nas w dniu odpustu i posługę słowa Ojcu Tacjanowi Przeorowi zakonu Franciszkanów z Dukli. Niech św. Franciszek i Matka Najświętsza nieustannie świadczą pomoc w Twojej Ojcze posłudze zakonnej.
  9. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na tablicach.
  10. Trwają zapisy na katechezy przedmałżeńskie w naszym domu rekolekcyjnym w dniach w pierwszy weekend grudnia (6-8 grudzień). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.
  11. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  12. Msze św. gregoriańskie za śp. Jacka Ostrowskiego odprawiane są przez Ojców Trynitarzy w Budziskach koło Łubnic w dniach 4X-3XI.
  13. Seminarium Odnowy w Duchu Świętym rozpocznie się w Boguchwale w najbliższą środę o 19.00 w dolnym kościele. Ks. Dziekan Mariusz Mik serdecznie zaprasza.