Ogłoszenia parafialne – 9 czerwca 2013 r.

09 czerwca 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,
  • (7:30) Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  • (9:30) Zapowiedzi.
  • Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
    - Byjoś
    - Skiba
    - Siorek
    - Gubernat
    - Kamyk
  • We wtorek,11 czerwca, u oo. Bernardynów kolejna katecheza audiowizualna pt. „Ciemno czy jasno”. Gośćmi będą Marcin Jakimowicz- dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i Janek Mela – niepełnosprawny i najmłodszy na świece zdobywca obu biegunów. Początek o godzinie 19:30.
  • W najbliższą sobotę i niedzielę 32 Pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości rodzin naszej Ojczyzny. Szczegóły na afiszu. Zachęcamy do wyjazdu.
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diec. Rzeszowskiej organizuje na wakacjach różne formy wypoczynku i rek. dla młodzieży w różnym wieku. Zachęcamy do skorzystania z oferty. Szczegóły na afiszu.
  • W naszym sejmie będzie podjęta kolejny raz debata nad obroną życia dzieci jeszcze nie narodzonych, a podejrzanych o chorobę, których zabójstwo dopuszcza polskie prawo. Stanowi to pretekst by mordować najmłodszych Polaków – giną także zdrowe dzieci na wskutek złej diagnozy, czy różnych manipulacji, a chorego trzeba leczyć a nie zabijać. W związku z tym w Polsce zbiera się podpisy pod oświadczeniem, że należy zakazać tej zbrodni. Na stoliku za ławkami leżą druki z petycją w tej sprawie. Prosimy je wziąć, podpisać i albo samemu wysłać, albo przynieść do kościoła i złożyć w koszyku, a my je wyślemy.
  • Przypominamy, że 22 czerwca rozpocznie się Renowacja Misji. Módlmy się w tej sprawie i zachęcajmy tych, którzy się życiowo pogubili. Na stoliku są tekstu programu renowacji misji – może sobie wziąć. Program jest także wywieszony na drzwiach kościoła.
  • Dzisiaj jest święto naszego Zespołu Szkół w Niechobrzu. Początek o godzinie 15:00. Dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy zapraszają.
  • Msze św. gregoriańskie za zm. Pawła Pietruchę zostaną odprawione przez Księży Werbistów na misjach w Afryce w lipcu.
  • Intencje mszalne.