IV Niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019 r.

  30 marca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019 r.

 1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: LEW MACHNICKI, GĘBAROWSKI, GĘBAROWSKI, GUBERNAT, GUBERNAT, AUGUSTYN. MYŚLIWIEC, MROZEK.
 2. Nadeszła wiosna. Jest to czas porządków. Zbliżają się święta, pasuje posprzątać park Matki Bożej w sobotę. Prosimy parafian z rejonów pana Kasprzyka Jana i pana Pociaska Mariana.
 3. Zbliża się spektakl naszego „Misterium”. Prosimy o pomoc
  w montażu dekoracji Panów z rejonów Wiesława Kalandyka
  i Wiesława Tomczyka. W sobotę 6 kwietnia o godzinie 8.00 oraz wszystkich innych, którzy chcą pomóc.
 4. Diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości i Osób Uzależnionych zaprasza na Rekolekcje do Niechobrza w dniach 5-7.04.2019. Zachęcamy do zapisów.
 5. Parafia Lutoryż posiada 14 wolnych miejsc na Pielgrzymkę autokarową do Oświęcimia, Harmęży oraz na Jasną Górę, która odbędzie się 4 maja. W programie m.in. Obóz Auschwitz Birkenau, Centrum św. Maksymiliana. Powrót do domu po Apelu Jasnogórskim. Koszt całkowity z biletami wstępów: 120 zł. Chętne osoby prosimy o zapisanie się u ks. Łukasza do końca tygodnia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 70 zł. Jeśli będzie 14 osób chętnych na wyjazd, to autokar przyjedzie do Niechobrza.
 6. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 16.00 potem Msza św.
 7. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 16.30
 8. Spotkanie dla Dziewczęcej Służby Maryjnej w środę o 17.00
 9. Zbiórka ministrantów w środę o godzinie 16.30.
 10. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 11. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu cały dzień. Zachęcamy do wpisywania się w księgę adoracyjną na poszczególne godziny. Znajdźmy w naszej codzienności chwilę czasu na adorację Pana Jezusa.
 12. W Piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. rannej, o 15.00
  z obrzędem Komunii świętej, o 18.00 i po Mszy św. wieczornej
  (o 19.15) prowadzona przez dzieci i młodzież z Oazy.
 13. W pierwszy piątek spowiedź rano przed Mszą św. wieczorem od 17.00 do Mszy św. Zachęcamy do spowiedzi na tygodniu przed Mszą św.
 14. W sobotę po Mszy świętej różaniec w duchu fatimskim
  i wieczór uwielbienia do 21.00.
 15. Do chorych udamy się z racji I soboty od 8.30. Można zapisywać również nowych chorych, którzy chcą przystąpić do sakramentów.
 16. Gościmy dziś w naszej wspólnocie parafialnej O. Macieja Miąsika z misji księży Kombonianów dziękujemy mu za wygłoszone Słowo Boże. Zachęcam do wsparcia misji świętych przez kupienie materiałów misyjnych.
 17. Dzieci i mamy oczekujące narodzin dziecka zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy św.