Konkurs plastyczny o bł. Janie Pawle II

  29 marca 2014       Category: Aktualności,

INSTYTUT DIALOGU MIĘDZYKULTUROWEGO IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE zorganizował OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Jan Paweł II – Święty uśmiechnięty” skierowany do uczniów szkół podstawowych klas 1-3 oraz 4-6.

Celem konkursu „Jan Paweł II – Święty uśmiechnięty” było wzbudzenie zainteresowania uczniów życiem i nauczaniem Ojca Świętego, duchowe przygotowanie do Jego kanonizacji, a także przybliżenie tematyki beatyfikacyjnej i kanonizacyjnej w Kościele.

25 marca 2014 konkurs został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział ponad 1300 uczestników z całej Polski. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Niechobrzu: Hubert Pączek, Sebastian Pelczyk, Wiktoria Dudek,  Aurelia Ficek, Natalia Ziemba, Martyna Ziemba, Konrad Warzocha, Alicja Wróbel, Milena Świst, Katarzyna Kiszka i Joanna Baran wzięli udział w tej rywalizacji. Wspaniałą wiadomością jest to, że praca Martynki Ziemby wykonana  pod kierunkiem p. Agnieszki Grochowy zdobyła wyróżnienie. Bardzo się cieszymy i gratulujemy.

Wyróżniona praca Martynki Ziemby:

wyróżniona praca Martynki Ziemby 1

Prace uczniów SP nr 2:

8 7 6 5 4 3 2 1