Msze gregoriańskie

03 listopada 2018       Category: Intencje mszalne pogrzebowe i gregoriańskie,

Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Krupa odprawiane zostały w Czeczelniku na Ukrainie w dniach 1-30 październik styczeń 2018.

Msze św. gregoriańskie za śp. Helenę Stopyra będą odprawiane w Domu Diecezjalnym „Tabor” w Rzeszowie w grudniu przez ks. Tomasza Rusyna. A w każdą niedzielę grudnia w naszym kościele o godz. 9.30.

Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Worek odprawiane będą na Ukrainie przez ks. Piotra Główkę w Gwardijskiem (diec. Kamieniecko – Podolska) od 1-30 grudnia.

Msze św. gregoriańskie za śp. Pawła Stochlę odprawiane będą w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku 1-30 grudnia.

Msze św. gregoriańskie za śp. Jana Chromik odprawiane będą w Czeczelniku na Ukrainie w dniach 2-31 styczeń 2019.

Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Wróbel odprawiane będą na Ukrainie przez ks. Piotra Główkę w Gwardijskiem (diec. Kamieniecko – Podolska) 2-31 styczeń 2019.