Ogłoszenia parafialne – 14 lipca 2013 r.

  13 lipca 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 14 lipca 2013 r.

ogpar1. (7:30)  Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi

3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i godnego przeżycia odpustu w naszym sanktuarium, zarówno w trakcie przygotowania jak też w samą uroczystość. Wszystkim Bóg zapłać i niech Matka Najświętsza wynagrodzi.

4. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
- Kiernicki
- Książek
- Haśko
- Panek
- Kucharzyk

5. Trwa przyjmowanie obrazu MBNP po rodzinach naszej parafii. Niektórzy rezerwują sobie z racji różnych rocznic. Dobrze by było, gdy wcześniej zgłosili się ci, którzy do nas się sprowadzili, lub mieszkają w nowych domach, albo też założyli rodzinę i mieszkają oddzielnie, gdzie jeszcze Matka Najświętsza w tej ikonie nie była przyjmowana.

6. We wtorek 16 lipca święto MB z Góry Karmel zwane świętem MB Szkaplerznej.

7. W sobotę 20 lipca o godz. 16:30 nowy Pasterz diecezji Rzeszowskiej ks. bp. Jan Wątroba dokona ingresu do katedry rzeszowskiej. Zachęcamy do udziału lub łączenia się duchowego przez radio VIA, Radio Maryja, także przez TV Trwam, a może i TV Rzeszowską. Od początku wspierajmy naszego Bpa modlitwą i cierpieniem.

8. Za miesiąc Uroczystość MB Zielnej i poświęcenie wieńców żniwnych oraz ziela. W tym roku zaszczyt przygotowania wieńców przypada na młodych, a jak ich braknie to i trochę starszych z następujących rejonów:

I wieniec – rej. Pana Wróbla Stanisława i Pana Dziedzica

II wieniec – rej. Pana Kuśnierza i Pana Tobiasza   

9. Informujemy, że są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę do Medżugorie. Można popytać wśród dalszej rodziny lub przyjaciół, bo za tę kwotę ciężko znaleźć podobną możliwość wyjazdu w tamto miejsce, a jest okazja.

10. Intencje mszalne.