Ogłoszenia parafialne – 16 czerwca 2013 r.

  15 czerwca 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie – 16 czerwca 2013 r.

 • Zapowiedzi (9:30)
 • Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
  - Buda
  - Dereń
  - Lew - Machnicki
  - Gubernat
  - Gębarowski
 • Ojciec św. Franciszek przyjął rezygnację ks. bpa Kazimierza Górnego z racji wieku
  i mianował nowego biskupa naszej diecezji ks. bpa Jana Franciszka Wątrobę. Pamiętajmy
  w modlitwie o aktualnym biskupie i wspierajmy nowego Bpa.
 • 6 lipca przychodzi do nas Piesza Pielgrzymka z Przemyśla na Jasną Górę i będzie u nas nocować. Prosimy, aby ci którzy chcą przyjąć pielgrzymów w swoim domu zgłosili to do zakrystii lub kancelarii zapisując adres oraz ilość osób do przyjęcia. Jeśli braknie miejsc wtedy grupa pomocników kwatermistrza przejdzie po domach z prośbą o nocleg.
 • Na wakacjach nasi księża wikariusze prowadzić będą rekolekcje dla młodzieży lub inne formy pracy z młodzieżą, albo też będą przebywać na wypoczynku u rodziców. Wobec tego w miejscu pobytu będą odprawiać Msze św. w intencjach przyjętych w naszej parafii. Jeśli będą wyznaczone 2 intencje w danym dniu to jeden z księży odprawi u nas w tych obu intencjach, a drugi w tym samym dniu też w tych obu intencjach w miejscu pobytu.
 • Prosimy o składanie kartek z podpisami o obronę życia dzieci w fazie prenatalnej (przed urodzeniem).
 • GO-KOM informuje, że obecna siedziba Spółki znajduje się w budynku Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale – ul. Tkaczowa 146.
 • Intencje mszalne.