Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła – 2.09.2018r.

  01 września 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2.09.2018 R.
1. (7.30) Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, a za tydzień dla kobiet.
2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia, a na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:
-PONISZKO -ŻYBURA
-ZIAJA -BARTŁOMIEJCZUK
-WIĄCEK -BOBER
-TOBIASZ -BARAN
-SZURA -MACIEJ
3. Jutro dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny, msza święta dla wszystkich będzie o godz. 8.00. Zapraszamy nie tylko uczniów, ale także nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły i rodziców.
4. Spotkanie rejonowych i członków rady duszpasterskiej oraz rady ekonomicznej odbędzie się w środę po nowennie. Ksiądz proboszcz zaprasza także wszystkich, którzy chcieliby podzielić się cenną uwagą dotyczącą jego posługi w parafii.
5. W pierwsze czwartki miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 spotykają się z Jezusem rodzice i dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej. W najbliższy czwartek rozpoczniemy nasze wspólne przygotowanie. Pierwsza komunia święta zaplanowana jest na 26.05.2019 r. (Dzień Matki).
6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano od 6.30 i wieczorem od 17.00.
7. Pierwsze spotkanie OAZY po Mszy św. w piątek. Zapraszamy wszystkie dzieci po pierwszej komunii świętej i młodzież.
8. W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zwane Matki Bożej Siewnej.
9. Ministranci mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
10. Zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku dla emerytów i rencistów od 8.09 w bibliotece w Niechobrzu.
11. W niedzielę 9.09 narodowe czytanie polskiej literatury pt. „Niepodległość”, odbędzie się w dużej sali domu rekolekcyjnego po Mszy św. o godz. 11.20. Szczegóły na afiszu.
12. Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Kogutek będą odprawione w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie od 1.09.
13. Zapowiedzi od dzisiaj będą wywieszane w gablocie ogłoszeń. Kto by wiedział o jakiś przeszkodach dotyczących osób, proszę zgłosić do Kancelarii Parafialnej.
14. Kancelaria parafialna będzie czynna w środy i czwartki w godzinach 16.00 – 17.00. Dla usprawnienia załatwienia sprawy w miarę możliwości prosimy o umawianie się drogą e-mailową duszpasterzeniechobrz@gmail.com lub telefonicznie (17 87 18 005; 516 211 186). Kontakt podany jest na naszej stronie internetowej. Sprawy protokołu małżeńskiego załatwia ksiądz proboszcz.
15. Intencje mszalne umieszczane są na stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń.