Ogłoszenia parafialne – 04 sierpnia 2013 r.

03 sierpnia 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 4 sierpnia 2013 r.

ogpar1. (7:30)  Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, za tydzień dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
- Gajdek
- Rzepka
- Haśko
- Pizło
- Guzek

4. Polscy misjonarze dziękują za ofiary złożone w minioną niedzielę na zakup środków transportu do ich posługi misyjnej.

5. We wtorek, 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Uroczystość odpustowa w Cmolasie już od soboty.

6. Automobilklub Rzeszowski organizuje Rajd samochodowy Mistrzostw Polski. Jedna
z rund będzie przebiegać także w naszej wiosce, a będzie to miało miejsce w sobotę 10 sierpnia na trasie Zgłobień – Niechobrz – Babia Góra – Przedmieście Czudeckie – Czudec. Z tej racji w godz. 7:00 do 15:00 drogi będą zamknięte na terenie przejazdu. Organizatorzy zapraszają do oglądanie rajdu oraz przepraszają za utrudnienia i proszą widzów o ostrożność jak też przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i podporządkowanie się poleceniom służb organizatora.

10. Intencje mszalne.