Ogłoszenia parafialne 10.11.2019

  09 listopada 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019 r.

Ogłoszenie medyczne: NZOZ Nowa Rehabilitacja z Krakowa zaprasza na BEZPŁATNE porady lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej oraz specjalisty chorób wewnętrznych, które odbędą się w następną środę 20 listopada w naszej poradni rodzinnej od tyłu budynku plebanii w godzinach od 9:00 do 14:00.

Ogłoszenie społeczne: Charytatywny Maraton Zumby dla Martyny – chorej dziewczynki z Boguchwały odbędzie się w niedzielę 17 listopada w sali MCK w Boguchwale. W godzinach 16-19 instruktorzy będą prowadzić zumbę. W przerwach tańców będą rozlosowane upominki wśród uczestników. Wejście na tańce kosztuje 20 zł cały dochód idzie na zakup pompy żywieniowej dla Martyny. Jeśli pogoda pozwoli o godzinie 15 na rynku w Boguchwale rozpocznie się zlot starych samochodów i motocykli, można też będzie zobaczyć alpaki. Za te atrakcje można będzie wrzucić cegiełkę do puszki wolontariuszy.

 1. Za posprzątanie parku i terenu kościelnego przed zimą dziękujemy osobom z rejonów
  Dziedzica i p. Budy. Przyszło wiele osób bardzo zaangażowanych w prace ogrodowe. Bóg zapłać. Wyrażamy wdzięczność Panom Strażakom za usunięcie zanieczyszczeń w rynnach. Bóg zapłać.
 2. (7.30) Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 3. Jutro Święto odzyskania niepodległości. Msza św. dodatkowa w intencji Ojczyzny o 9.30.
 4. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Trznadel, Wróbel, Kawa, Ostrowski, Krzanowski, Czudec, Poręba, Rafalski.
 5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45
 6. Próba chóru w środę po nowennie o 19.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek godzinę przed Mszą św. o 17.00
 8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek. Msza św. o 18.00. Po Mszy
  św. katecheza w kościele.
 9. Oaza spotyka się w piątek o 17.30.
 10. Katecheza Chrzcielna w sobotę 16 listopada o godz. 16.00
 11. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Trwa generalny remont domu rekolekcyjnego. Ofiary na remont możemy przekazywać także bezpośrednio na konto parafii. Jest możliwość odliczenia od podatku tych ofiar. Wydrukowane przekazy z podanym naszym kontem bankowym znajdują się z tyłu na stoliku pod gazetami. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 12. Po Mszach świętych wypominki za zmarłych. Kartki wypominkowe są wystawione przy gazetach. Po wypisaniu zmarłych prosimy składać koperty w koszyku pod wypominką roczną przy zakrystii.
 13. Msze św. gregoriańskie za śp. Bronisława Nawrockiego będą odprawiane w szczecinie od 15 listopada.